Konkurs plastyczny na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową - wyniki

Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową rozstrzygnięty!

Laureatom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy za tak wiele nadesłanych fotografii prac konkursowych. Otrzymaliśmy aż 127 zgłoszeń!!!

Specjalne podziękowania kierujemy w stronę rodziców i opiekunów dzieci za pomoc w przygotowaniu i przesłaniu prac.

Protokół z posiedzenia komisji oceniającej prace.

Ze względu na stan epidemiczny ogłoszony w całym kraju, prosimy o wcześniejsze telefoniczne uzgodnienie dokładnego terminu odbioru nagrody i zachowanie rygorów sanitarnych podczas wizyty w GOK (obowiązkowe maseczka). Nagrody będą gotowe do odbioru od poniedziałku 11 stycznia 2021r. w godzinach 10-14.

Nadesłane prace znajdują się na wystawie pokonkursowej w holu Gminnego Ośrodka Kultury