I Gminny Konkurs Haftu i Szydełkowania

Gminny Ośrodek Kultury w Mełgwi ogłasza I Gminny Konkurs Haftu i Szydełkowania. Czekamy na Wasze prace! Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie serwety metodą haftu lub szydełka. Na prace czekamy do 30 kwietnia 2021 roku, a wyniki ogłosimy 10 maja 2021 roku na stronach gokmelgiew.pl i facebook.com/GOKMelgiew.

Do pracy należy dołączyć czytelnie wypełnioną Kartę Zgłoszenia.

Po rozstrzygnięciu konkursu prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w GOK. Regulamin i Karta Zgłoszenia są dostępne poniżej.

Karta Zgłoszenia